Якщо у вас є бажання підтримати сайт будь-якою доступною для вас сумою перейдить будь ласка за посиленням Підтримати сайт .

EN  UA

Відмова від відповідальності

Великий Шлем. Тенісний довідник - це вебсайт, що представляє свого роду довідник про всіх переможців та фіналістів турнірів Великого Шлема - відкритих чемпіонатів Австралії, Франції, США та Вімблдону. Також додана статистика про ATP та WTA турнірі, Олімпійскі ігри. Розміщені на сайті відомості взяті з різних відкритих джерел, які можуть суперечити один одному, тому ви повинні розуміти, що сайт не може гарантувати повну достовірність наведеної інформації.

Ніхто з авторів, учасників, спонсорів та осіб, які ще пов'язані з цим сайтом, не несе відповідальності за появу неточної або помилкової інформації, а також за використання вами даних, що містяться на цих веб-сторінках або знайдених за посиланнями з них.

Будь-які торгові марки, знаки та назви служб та організацій, права на дизайн, авторські та суміжні права, що згадуються або використовуються на сайті, належать їх законним власникам.

Автори сайту не несуть відповідальності за будь-які завдані збитки, оскільки інформація надається як акт доброї волі і не існує жодних договірних зобов'язань між авторами сайту та вами щодо її використання.

Якщо у вас є бажання підтримати сайт будь-якою доступною для вас сумою перейдить будь ласка за посиленням Підтримати сайт .